Obozy

Dolina Koni – Certyfikowany Ośrodek Górskiej Turystyki Jeździeckiej w Łukowem afiliowany przy PTTK wraz z Gospodarstwem Agroturystycznym Dom Jeźdźca

Łukowe 105, 38 – 540 Zagórz zapraszają na pełen atrakcji "Obóz jeździecki - Z Bieszczadami za pan brat"

By każdy uczestnik mógł maksymalnie rozwinąć skrzydła proponujemy konną przygodę w terminach:

 

 

I Turnus: 30.06.2019-13.07.2019 Jeźdźcy zaawansowani, poruszający się samodzielnie w trzech chodach

II Turnus: 14.07.2019-27.07.2019 Jeźdźcy początkujący

III Turnus: 28.07.2019-10.08.2019 - Terenowy - Jeźdźcy zaawansowani

Oferujemy wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanej kadry, która przez dwa tygodnie zadba o rozwój jeździecki na krytej hali, parkurze oraz w bieszczadzkich terenach. Nasza domowa kuchnia zadba aby naszym podopiecznym nie zabrakło sił do zabawy i nauki. Nasi wychowawcy nie pozwolą się nudzić uczestnikom obozu, w czasie wolnym od jazd będą organizowane gry i zabawy na wolnym powietrzu (tenis, podchody, siatkówka itp.), zajęcia teoretyczne pogłębiające wiedzę dotyczącą hodowli, pielęgnacji, żywienia, treningu i użytkowania koni oraz zajęcia w stajni.

Obóz jeździecki

Jazda konna, kultura i tradycja, przestrzeń i przyroda. 

Oferta dostępna dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat – osób niepełnoletnich wymagających opieki wychowawców.

Zapraszamy na pełen atrakcji "Obóz jeździecki - Z Bieszczadami za pan brat" do Doliny Koni wszystkich tych, którzy chcą poznać smak jazdy konnej począwszy od pierwszych chwil nauki, aż po radosne galopy, wyprawy bieszczadzkimi szlakami i sportowe emocje.

 

Proponujemy wakacyjną wyprawę konną w terminie

15.07 – 28.07.2018

29.07 – 11.08.2018

 

Podczas dwutygodniowego pobytu w naszym ośrodku nasi instruktorzy zapoznają początkujących jeźdźców z tajnikami jazdy konnej, tym średnio i dobrze jeżdżącym zaproponują natomiast doskonalenie jazdy konnej zarówno na lonży i w zastępie w krytej ujeżdżalni z nagłośnieniem oraz na parkurze i w terenie.

Nasi wykładowcy dostarczą jeźdźcom wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej hodowli, pielęgnacji, żywienia, treningu i użytkowania koni. To wszystko umożliwi na zakończenie obozu zdobycie popularnej i brązowej odznaki Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK.